Біз туралы

Құжаттар

Назарбаев Университетінің Әлеуметтік даму қоры - Жарғысы

Назарбаев Университетінің Әлеуметтік даму қоры өз қызметін қоғамды білім беру, ғылыми-зерттеу, ғылыми-техникалық, әлеуметтік, мәдени, қайырымдылық, инновациялық және өзге де қоғамға пайдалы салаларда дамыту мақсатында жүзеге асырады.

Қордың қызметі туралы толығырақ Әлеуметтік даму қорының Жарғысынан оқып біле аласыз.

Қордың 2020 ж. бағдарламалық есебі

Әлеуметтік даму қоры сізбен өз жұмысының нәтижелерімен бөлісуге, сондай-ақ біздің қызметімізді белгілейтін жаңа вектор – әсер ету инвестициялары туралы айтып беруге қуанышты. 2020 жылы біз жоғары сапалы білім беру үдерісін, академиялық және ғылыми қызметті қамтамасыз ету, студенттердің өзін-өзі басқаруы мен қоғамдық бірлестіктерін дамыту үшін қолайлы жағдайлар жасау бағдарламаларын жүзеге асыруды жалғастырып қана қоймай, сонымен қатар қызметтің жаңа бағытын – қолдауды бастадық әлеуметтік кәсіпкерлік және әлеуметтік инновация.